aug
14
Laksefesten 2021
Dato og tid
14. august 2021 - Hele dagen

Legg inn i kalender

Arrangement lagt til
+ iCal-eksport
Påmelding starter
5. juni 2021 19:51
Påmelding slutter
14. august 2021 14:30
Påmeldingsstatus
18 / 56
Sted
Roppestad fristrand (events)
Farrisveien 863, 3282 Kvelde, Norge
QR-kode
Mer informasjon
Facebook-side
Arrangementsdetaljer

Som i fjor blir Laksefesten og årsmøtet i Vestviken Naturistforening avholdt samtidig lørdag 14.08.2021

Programmet blir det samme som tidligere år med en liten vri, med en liten årsmøte-sesjon kl. 12.30 og tradisjonell laksefest fra kl. 15.00 med allsang og utlodning med fine gevinster og, ikke minst, gjensyn og sosialt samvær med mange av våre medlemmer. Ta gjerne med en gave til utlodninga, dersom du har anledning. Og det serveres selvsagt fersk laks fra Lågen, tilberedt etter god, gammel oppskrift av vår utmerkede kokk. Han kommer også med pepperrotsaus og agurksalat. Poteter og eventuelt annet tilbehør sørger hver enkelt for selv. Alle venner av Vestviken naturistforening er velkomne, både medlemmer og andre. Det vil bli en egenandel på 50 kr, som betales på stedet, for ikke-medlemmer.

På grunn av korona-situasjonen vil vi ikke bruke party-teltet i år, men hvis det blir dårlig vær så bruker vi markisene på bilene. Folk må følge smitteverntiltak og ta ansvar for å ha med antibac mm selv. 

Velkommen til laksefest!

Artist
Presenter
Artist details are not available
Sted
Roppestad fristrand - Høsten i anmarsj - Sesongslutt
Roppestad fristrand (events)
Farrisveien 863, 3282 Kvelde, Norge
Kan ta 56 personer
På Roppestad friområde ved Farrisvannet er det anledning til å overnatte gratis med telt, campingvogn eller bobil inntil 2 døgn, i henhold til "Ordensregler for Larvik kommunes eiendom Roppestad, punkt 5", vedtatt av Hovedutvalget for kultur i Larvik kommune den 20.06.1989, og Friluftsloven § 9, 3. ledd. Størstedelen av eiendommen Roppestad er...

Kanskje liker du også:

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

nb_NONorwegian
Share via
Copy link
Powered by Social Snap