Utsending av INF-merker 2021 og INF-pass

Hei folkens

Da er INF-pass og INF-merker på vei ut til våre medlemmer.

Har du ikke fornyet medlemsskapet ennå, så kan du gjøre det ved å kjøpe medlemsskap via Vipps-Nettbutikken, kjøpe medlemskap i Vipps-appen eller innbetale til vår bankkonto 25100709662. Vi håper riktig mange av dere kan tenke dere å støtte oss i vårt arbeide for å kunne beholde Roppestad fristrand som vårt naturiststed og samlingspunkt, og jobbe for naturistbevegelsens mål og gjennomslag lokalt i vår region.

https://www.vestviken-naturistforening.net/bli-medlem-vipps/

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

assignment_turned_in Påmeldinger
No Registration form is selected.
Please login to view this page.
Please login to view this page.
Please login to view this page.
No item in the cart
Go shopping!
0 Delinger
Kopier lenke