Laksefesten 2022

Da er det nok en gang klart for Vestviken Naturistforenings tradisjonelle Laksefest på Roppestad fristrand,
lørdag 13. august kl. 15.00! Ta gjerne med en gave til utlodninga, dersom du har anledning.

Laksefesten 2022
Laksefest
favorite_border
file_download
13 aug
Heldags

Laksefesten 2022

place Roppestad fristrand (events) Farrisveien 863, 3282 Kvelde, Norge expand_more
Utøvere

Tradisjonell laksefest fra kl. 15.00 med allsang og utlodning med fine gevinster og, ikke minst, gjensyn og sosialt samvær med mange av våre medlemmer. Ta gjerne med en gave til utlodninga, dersom du har anledning. Og det serveres selvsagt fersk laks fra Lågen, tilberedt etter god, gammel oppskrift av vår utmerkede kokk. Han kommer også med pepperrotsaus og agurksalat. Poteter og eventuelt annet tilbehør sørger hver enkelt for selv. Alle venner av Vestviken naturistforening er velkomne, både medlemmer og andre. Det vil bli en egenandel på 50 kr, som kan betales via Vipps Nettbutikk eller via Vipps på stedet, for ikke-medlemmer.

Gratis
Scan QR Code

Kanskje liker du også:

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

nb_NONorwegian
Share via
Copy link
Powered by Social Snap