Laksefest
favorite_border
shopping_bag
12 Aug 15:00
Until 12 Aug

Laksefesten 2023 - Lørdag 12. august 2023

place Roppestad nudebeach - events Farrisveien 863, 3282 Kvelde, Norge expand_more
Arrangert av arrow_forward_ios Vestviken Naturistforening
Utøvere
Tradisjonell laksefest fra kl. 15.00 med utlodning med fine gevinster og, ikke minst, gjensyn og sosialt samvær med mange av våre medlemmer. Ta gjerne med en gave til utlodninga, dersom du har anledning. Og det serveres selvsagt fersk laks fra Lågen, tilberedt etter god, gammel oppskrift av vår utmerkede kokk. Han kommer også med pepperrotsaus og agurksalat. Poteter og eventuelt annet tilbehør sørger hver enkelt for selv. Alle venner av Vestviken naturistforening er velkomne, både medlemmer og andre. Det vil bli en egenandel på 50 kr, som kan betales via Vipps Nettbutikk eller via Vipps på stedet, for ikke-medlemmer.
Starting from kr0.00
kr0.00 - kr50.00
This event has ended
Scan QR Code
Age Group
All

You might also enjoy:

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_GBEnglish
Share via
Copy link
Powered by Social Snap