Laksefesten 2022

Da er det nok en gang klart for Vestviken Naturistforenings tradisjonelle Laksefest på Roppestad fristrand,
lørdag 13. august kl. 15.00! Ta gjerne med en gave til utlodninga, dersom du har anledning.

aug
13
Laksefesten 2022
Dato og tid
13. august 2022 - Hele dagen

Legg inn i kalender

Arrangement lagt til
+ iCal-eksport
Påmelding starter
9. april 2022 15:34
Påmelding slutter
13. august 2022 00:00
Påmeldingsstatus
0 / 56
Sted
Roppestad fristrand (events)
Farrisveien 863, 3282 Kvelde, Norge
QR-kode
Mer informasjon
Facebook-side
Arrangementsdetaljer

Tradisjonell laksefest fra kl. 15.00 med allsang og utlodning med fine gevinster og, ikke minst, gjensyn og sosialt samvær med mange av våre medlemmer. Ta gjerne med en gave til utlodninga, dersom du har anledning. Og det serveres selvsagt fersk laks fra Lågen, tilberedt etter god, gammel oppskrift av vår utmerkede kokk. Han kommer også med pepperrotsaus og agurksalat. Poteter og eventuelt annet tilbehør sørger hver enkelt for selv. Alle venner av Vestviken naturistforening er velkomne, både medlemmer og andre. Det vil bli en egenandel på 50 kr, som kan betales via Vipps Nettbutikk eller via Vipps på stedet, for ikke-medlemmer.

Artist
Presenter
Artist details are not available
Sted
Roppestad fristrand - Høsten i anmarsj - Sesongslutt
Roppestad fristrand (events)
Farrisveien 863, 3282 Kvelde, Norge
Kan ta 56 personer
På Roppestad friområde ved Farrisvannet er det anledning til å overnatte gratis med telt, campingvogn eller bobil inntil 2 døgn, i henhold til "Ordensregler for Larvik kommunes eiendom Roppestad, punkt 5", vedtatt av Hovedutvalget for kultur i Larvik kommune den 20.06.1989, og Friluftsloven § 9, 3. ledd. Størstedelen av eiendommen Roppestad er...
Deltakere
  1. Morten Synnestvedt
  2. Tove Dyrvik

Kanskje liker du også:

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

nb_NONorwegian
Share via
Copy link
Powered by Social Snap